| İşlemci Tipi | Intel Core i7-12700T |
| İşlemci Hızı | 3.4 GHz |
| İşlemci Cache | 25 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 12 |
| Ekran Boyutu | 23.8 |
| Ekran Özelliği | 1920 x 1080 Full HD |
| Ekran Kartı | Intel UHD Grafik 770 |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200MHz |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Optik Sürücü | Yok |
| İşletim Sistemi | Free DOS |
| Web Kamerası | Entegre çift dizi dijital mikrofonlu 5 MP kamera (açılabilir) |
| Klavye&Mouse | HP 125 Kablolu Klavye Mouse |
| Ethernet LAN | Var |
| Portlar | 1x DisplayPort, 1 RJ-45; 1 HDMI 1.4; 2 SuperSpeed USB 5 Gbps veri aktarım hızı (şarj); 2 SuperSpeed USB Type-A 10 Gb |
| Renk | Siyah |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 49.152,00 TL | 49.152,00 TL |
| 2 Ay | 25.346,65 TL | 50.693,30 TL |
| 3 Ay | 17.232,01 TL | 51.696,02 TL |
| 6 Ay | 9.191,75 TL | 55.150,50 TL |
| 9 Ay | 6.566,64 TL | 59.099,72 TL |
| 12 Ay | 5.297,68 TL | 63.572,13 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





