| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i5-14500T |
| İşlemci Hızı | 3.4 GHz |
| İşlemci Cache | 24 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 14 |
| Ekran Boyutu | 23.8 |
| Ekran Özelliği | 23.8 inch diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, WLED-backlit, 250 nits, 72% NTSC |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| İşletim Sistemi | Free DOS |
| Web Kamerası | 5 MP IR kamera |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.3 |
| Klavye&Mouse | HP 125 Kablolu Fare ve HP USB 320K Klavye |
| Portlar | 1 SuperSpeed USB Type-C® 10 Gbps veri aktarım hızı; 1 SuperSpeed USB Type-A 10 Gbps veri aktarım hız |
| Renk | Siyah |
| Garanti | 24 Ay Garanti |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 49.152,00 TL | 49.152,00 TL |
| 2 Ay | 25.346,65 TL | 50.693,30 TL |
| 3 Ay | 17.232,01 TL | 51.696,02 TL |
| 6 Ay | 9.191,75 TL | 55.150,50 TL |
| 9 Ay | 6.566,64 TL | 59.099,72 TL |
| 12 Ay | 5.297,68 TL | 63.572,13 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





