| İşlemci Tipi | Intel Core U5-235T |
| İşlemci Hızı | 2.20 GHz (up to 5.00 GHz) |
| İşlemci Cache | 24 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 14 |
| Ekran Boyutu | 23.8" |
| Ekran Özelliği | 23,8 inç diyagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, yansıma önleyici, Düşük Mavi Işık, 250 nit, %99 sRGB |
| Ekran Kartı | Intel Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Web Kamerası | 5 MP |
| Portlar | 2 USB Type-A port (5 Gbps), 2 x USB 3.2 Type C, 2 USB Type-A port (10 Gbps), 1x Ethernet (RJ-45) |
| Renk | Siyah |
| Garanti | 24 Ay Garanti |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 65.551,00 TL | 65.551,00 TL |
| 2 Ay | 33.803,27 TL | 67.606,53 TL |
| 3 Ay | 22.981,27 TL | 68.943,80 TL |
| 6 Ay | 12.258,47 TL | 73.550,83 TL |
| 9 Ay | 8.757,52 TL | 78.817,67 TL |
| 12 Ay | 7.065,19 TL | 84.782,25 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





