| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7-13620h |
| İşlemci Hızı | 3.60 Ghz |
| İşlemci Cache | 24 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| Ekran Boyutu | 27" |
| Ekran Özelliği | FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5200 MHz |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Optik Sürücü | Yok |
| İşletim Sistemi | Free DOS |
| Web Kamerası | 5 MP |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.2 |
| Klavye&Mouse | USB Calliope Keyboard Black Turkish ve USB Calliope Mouse Black |
| Portlar | 1x power connector, 1x Ethernet (RJ-45), 1x HDMI®-out 2.1 TMDS, 1x HDMI®-in 1.4, 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Renk | Gri |
| Garanti | 24 Ay Garanti |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 76.529,00 TL | 76.529,00 TL |
| 2 Ay | 39.464,39 TL | 78.928,78 TL |
| 3 Ay | 26.830,00 TL | 80.490,01 TL |
| 6 Ay | 14.311,43 TL | 85.868,59 TL |
| 9 Ay | 10.224,16 TL | 92.017,47 TL |
| 12 Ay | 8.248,41 TL | 98.980,95 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





