| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşlemci Tipi | Intel | Core i5 |
| İşlemci Hızı | 3.4 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| Ekran Boyutu | 23.8 |
| Ekran Özelliği | 23.8 |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5200 MHz |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| İşletim Sistemi | Free DOS |
| Kablosuz Haberleşme | Intel® Wi-Fi® 6 AX201 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Web Kamerası | 5.0MP |
| Güvenlik | TPM 2.0 |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.2 |
| Klavye&Mouse | USB Calliope Keyboard Black Turkish |
| Portlar | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI®-in 1.4 1x HDMI®-out |
| Renk | Gümüş |
| Garanti | 24 Ay Garanti |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 49.152,00 TL | 49.152,00 TL |
| 2 Ay | 25.346,65 TL | 50.693,30 TL |
| 3 Ay | 17.232,01 TL | 51.696,02 TL |
| 6 Ay | 9.191,75 TL | 55.150,50 TL |
| 9 Ay | 6.566,64 TL | 59.099,72 TL |
| 12 Ay | 5.297,68 TL | 63.572,13 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





