| Dokunmatik Ekran | Yok |
| İşlemci Tipi | i5-13420H |
| İşlemci Hızı | 3.4 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| Ekran Boyutu | 23.8 |
| Ekran Özelliği | 23.8 |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5200 MHz |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Optik Sürücü | Yok |
| İşletim Sistemi | Free DOS |
| Kablosuz Haberleşme | Intel® Wi-Fi® 6 AX201 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Web Kamerası | 5.0MP |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.2 |
| Klavye&Mouse | USB Calliope Keyboard Black Turkish |
| Ethernet LAN | Gigabit (1000 Mbps) |
| Portlar | 1x USB 3.2, 2 x USB 2.0, 1 x USB Type-C |
| Renk | Gümüş |
| Garanti | 24 Ay Garanti |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 44.824,00 TL | 44.824,00 TL |
| 2 Ay | 23.114,79 TL | 46.229,58 TL |
| 3 Ay | 15.714,67 TL | 47.144,01 TL |
| 6 Ay | 8.382,39 TL | 50.294,31 TL |
| 9 Ay | 5.988,42 TL | 53.895,79 TL |
| 12 Ay | 4.831,20 TL | 57.974,39 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





