| İşlemci Tipi | Intel Core i5-1334U |
| İşlemci Hızı | 3.40 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Slot Sayısı | 2 x SO-DIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Ekran Kartı | Intel Iris X Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6\'\' |
| Ekran Özelliği | 15.6-inch FHD (1920 x 1080) |
| Portlar | 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 AC power; 1 HDMI 1.4b; 1 st |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.3 |
| Web Kamerası | 720p HD kamera |
| Batarya | HP Uzun Ömürlü 3 hücreli 41 Wh Lityum iyon |
| Garanti | 24 Ay Garanti |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 32.744,00 TL | 32.744,00 TL |
| 2 Ay | 16.885,39 TL | 33.770,78 TL |
| 3 Ay | 11.479,59 TL | 34.438,77 TL |
| 6 Ay | 6.123,35 TL | 36.740,07 TL |
| 9 Ay | 4.374,55 TL | 39.370,96 TL |
| 12 Ay | 3.529,20 TL | 42.350,38 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





