| İşlemci Tipi | AMD Ryzen 5 220 |
| İşlemci Hızı | 3.2 GHz (up to 4.9 GHz) |
| İşlemci Cache | 6MB L2 / 16MB L3 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5600MHz |
| Slot Sayısı | 2 SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Ekran Kartı | AMD Radeon™ 740M Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 14 |
| Ekran Özelliği | 14 diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, low power, 62.5% sRGB |
| Optik Sürücü | Yok |
| Portlar | 2 USB Type-A 5 Gbps veri aktarım hızı (güç iletimli), 2 USB Type-C® 10 Gbps veri aktarım hızı (USB Güç İletimi 3.0, DisplayPort™ 1.4), 1x HDMI, 1 x RJ-45 Ethernet |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.3 |
| Klavye | Sıvı Dökülmesine Dayanıklı |
| Web Kamerası | 5 MP IR kamera |
| Batarya | HP Uzun Ömürlü 3 hücreli 56 Wh Lityum iyon polimer |
| Garanti | 24 Ay |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 32.744,00 TL | 32.744,00 TL |
| 2 Ay | 16.885,39 TL | 33.770,78 TL |
| 3 Ay | 11.479,59 TL | 34.438,77 TL |
| 6 Ay | 6.123,35 TL | 36.740,07 TL |
| 9 Ay | 4.374,55 TL | 39.370,96 TL |
| 12 Ay | 3.529,20 TL | 42.350,38 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





