| İşlemci Tipi | Intel Core i5-1235U |
| İşlemci Hızı | 0.90 Ghz (up to 3.30 GHz) |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 8 GB 4800 Mhz |
| Bellek Tipi | LPDDR5-4800 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 8 Gb |
| Slot Sayısı | Yok |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Ek Disk Slot | 1x M.2 NVMe SSD |
| Ekran Kartı | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 16 |
| Ekran Özelliği | 16 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Portlar | 1x USB Type-C, 1x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen 1, 1x Thunderbolt 4, 1x HDMI 4K/60Hz |
| Ethernet (LAN) | Var |
| Kablosuz Haberleşme | Wi-Fi® 6 11ax 2x2 + BT5.1 |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.1 |
| Parmak İzi Okuyucu | Güç Düğmesine Entegre Dokunma Stili |
| Klavye | Türkçe Q Arkadan Aydınlatmalı |
| Web Kamerası | FHD-1080p |
| Güvenlik | TPM 2.0 |
| Batarya | Entegre 57Wh |
| Garanti | 24 Ay |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 43.731,00 TL | 43.731,00 TL |
| 2 Ay | 22.551,15 TL | 45.102,31 TL |
| 3 Ay | 15.331,48 TL | 45.994,44 TL |
| 6 Ay | 8.177,99 TL | 49.067,93 TL |
| 9 Ay | 5.842,40 TL | 52.581,58 TL |
| 12 Ay | 4.713,39 TL | 56.560,73 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





