| İşlemci Tipi | Amd Ryzen 9 8940HX |
| İşlemci Hızı | 2.40 GHz |
| İşlemci Cache | 16 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 16 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5200MHz |
| Slot Sayısı | 2 x SO-DIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Ekran Kartı | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 |
| Ekran Kartı Hafızası | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 16 |
| Ekran Özelliği | 16 |
| Portlar | 2x USB Type-A, 2x USB-C 3.2 Gen2, 1 x HDMI, 1x SD kart okucuyu |
| Bluetooth Özelliği | BT5.4 |
| Klavye | Backlit Turkish |
| Garanti | 24 Ay |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 114.794,00 TL | 114.794,00 TL |
| 2 Ay | 59.196,84 TL | 118.393,68 TL |
| 3 Ay | 40.245,18 TL | 120.735,54 TL |
| 6 Ay | 21.467,24 TL | 128.803,44 TL |
| 9 Ay | 15.336,31 TL | 138.026,81 TL |
| 12 Ay | 12.372,67 TL | 148.472,08 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





