| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Hızı | 4.40 Ghz |
| İşlemci Cache | 24 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 16 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5-5600 MHz |
| Slot Sayısı | 2 SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Ekran Kartı | Intel Arc Grafik |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 16 |
| Ekran Özelliği | 14 |
| Portlar | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) Always On 1x USB-C® (USB |
| Garanti | 24 Ay |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 98.395,00 TL | 98.395,00 TL |
| 2 Ay | 50.740,22 TL | 101.480,45 TL |
| 3 Ay | 34.495,92 TL | 103.487,75 TL |
| 6 Ay | 18.400,52 TL | 110.403,11 TL |
| 9 Ay | 13.145,43 TL | 118.308,86 TL |
| 12 Ay | 10.605,16 TL | 127.261,97 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





