| İşlemci Tipi | Intel Core i5 13420H |
| İşlemci Hızı | 3.40 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 |
| Slot Sayısı | 2x SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Ekran Kartı | Intel® UHD Grafik Kartı |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6\'\' |
| Ekran Özelliği | 15.6 |
| Portlar | 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer Power Delivery (20V only) an |
| Web Kamerası | HD 720p with Privacy Shutter |
| Garanti | 2 Yıl |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 43.184,00 TL | 43.184,00 TL |
| 2 Ay | 22.269,08 TL | 44.538,15 TL |
| 3 Ay | 15.139,71 TL | 45.419,13 TL |
| 6 Ay | 8.075,69 TL | 48.454,17 TL |
| 9 Ay | 5.769,32 TL | 51.923,88 TL |
| 12 Ay | 4.654,44 TL | 55.853,25 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





