| İşlemci Tipi | i5-13420H |
| İşlemci Hızı | 3.40 GHz (up to 4.60 GHz) |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200 MHz |
| Slot Sayısı | 2 x SO-DIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6\'\' |
| Ekran Özelliği | FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Optik Sürücü | Yok |
| Portlar | 1 x RJ-45 Ethernet, 1 x HDMI, 1x USB-C® 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 2.0 |
| Ethernet (LAN) | Var |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.2 |
| Batarya | 38Wh |
| Garanti | 24 Ay |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 49.197,00 TL | 49.197,00 TL |
| 2 Ay | 25.369,85 TL | 50.739,71 TL |
| 3 Ay | 17.247,78 TL | 51.743,35 TL |
| 6 Ay | 9.200,17 TL | 55.200,99 TL |
| 9 Ay | 6.572,65 TL | 59.153,83 TL |
| 12 Ay | 5.302,53 TL | 63.630,34 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





