| İşlemci Tipi | Intel Core i5 13420H |
| İşlemci Hızı | 4.60 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Slot Sayısı | 2x SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Ekran Kartı | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Ekran Kartı Hafızası | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 |
| Ekran Özelliği | 15.6 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Portlar | 2x USB 3.2, 1x USB Type-C |
| Ethernet (LAN) | Var |
| Kablosuz Haberleşme | Var |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Ağırlık | 2.10 kg |
| Garanti | 24 Ay MSI Türkiye Garantili |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 81.905,00 TL | 81.905,00 TL |
| 2 Ay | 42.236,68 TL | 84.473,36 TL |
| 3 Ay | 28.714,75 TL | 86.144,26 TL |
| 6 Ay | 15.316,78 TL | 91.900,67 TL |
| 9 Ay | 10.942,39 TL | 98.481,50 TL |
| 12 Ay | 8.827,85 TL | 105.934,16 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





