| İşlemci Tipi | i7-14650HX |
| İşlemci Hızı | 5.20 GHz |
| İşlemci Cache | 30 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 16 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Slot Sayısı | 2 x SO-DIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1 TB SSD |
| Ekran Kartı | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Ekran Kartı Hafızası | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 |
| Ekran Özelliği | 17.3 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Portlar | 1 x Type C, 3x USB 3.2 |
| Ethernet (LAN) | Var |
| Kablosuz Haberleşme | Var |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Ağırlık | 2.40 kg |
| Garanti | 24 Ay MSI Türkiye Garantili |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 163.946,00 TL | 163.946,00 TL |
| 2 Ay | 84.543,49 TL | 169.086,98 TL |
| 3 Ay | 57.477,19 TL | 172.431,56 TL |
| 6 Ay | 30.658,99 TL | 183.953,95 TL |
| 9 Ay | 21.902,95 TL | 197.126,53 TL |
| 12 Ay | 17.670,35 TL | 212.044,21 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





