| Processor Type | Intel Core i7-12700T |
| Processor Speed | 3.4 GHz |
| Processor Cache | 25 MB |
| Number of Processor Cores | 12 |
| Screen Size | 23.8 |
| Display Feature | 1920 x 1080 Full HD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics 770 |
| Graphics Card Memory | Shared |
| System Memory | 8 GB |
| Memory Type | DDR4 3200MHz |
| Hard Drive Capacity | 512 GB SSD |
| Optical Drive | None |
| Operating System | Free DOS |
| Webcam | 5 MP camera with integrated dual array digital microphones (pop-up) |
| Keyboard & Mouse | HP 125 Wired Keyboard and Mouse |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ports | 1x DisplayPort, 1 RJ-45; 1 HDMI 1.4; 2 SuperSpeed USB 5 Gbps signaling rate (charging); 2 SuperSpeed USB Type-A 10 Gbps |
| Color | Black |
| Installment | Monthly Payment | Total Payment |
|---|---|---|
| 1 Month | 49.152,00 TL | 49.152,00 TL |
| 2 Month | 25.346,65 TL | 50.693,30 TL |
| 3 Month | 17.232,01 TL | 51.696,02 TL |
| 6 Month | 9.191,75 TL | 55.150,50 TL |
| 9 Month | 6.566,64 TL | 59.099,72 TL |
| 12 Month | 5.297,68 TL | 63.572,13 TL |
Installment amounts may vary by card and campaign.
No reviews yet.





