| Processor Type | Intel Core U5-235T |
| Processor Speed | 2.20 GHz (up to 5.00 GHz) |
| Processor Cache | 24 MB |
| Number of Processor Cores | 14 |
| Screen Size | 23.8" |
| Display Feature | 23.8 inch diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 250 nits, 99% sRGB |
| Graphics Card | Intel Graphics |
| Graphics Card Memory | Shared |
| System Memory | 16 GB |
| Memory Type | DDR5 |
| Hard Drive Capacity | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Webcam | 5 MP |
| Ports | 2 USB Type-A port (5 Gbps), 2 x USB 3.2 Type C, 2 USB Type-A port (10 Gbps), 1x Ethernet (RJ-45) |
| Color | Black |
| Warranty | 24 Months Warranty |
| Installment | Monthly Payment | Total Payment |
|---|---|---|
| 1 Month | 65.551,00 TL | 65.551,00 TL |
| 2 Month | 33.803,27 TL | 67.606,53 TL |
| 3 Month | 22.981,27 TL | 68.943,80 TL |
| 6 Month | 12.258,47 TL | 73.550,83 TL |
| 9 Month | 8.757,52 TL | 78.817,67 TL |
| 12 Month | 7.065,19 TL | 84.782,25 TL |
Installment amounts may vary by card and campaign.
No reviews yet.





