| Touchscreen | None |
| Processor Type | i5-13420H |
| Processor Speed | 3.4 GHz |
| Processor Cache | 12 MB |
| Number of Processor Cores | 8 |
| Screen Size | 23.8 |
| Display Feature | 23.8 |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics |
| Graphics Card Memory | Shared |
| System Memory | 8 GB |
| Memory Type | DDR5 5200 MHz |
| Hard Drive Capacity | 512 GB SSD |
| Optical Drive | None |
| Operating System | Free DOS |
| Wireless Communication | Intel® Wi-Fi® 6 AX201 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Webcam | 5.0MP |
| Bluetooth Feature | Bluetooth 5.2 |
| Keyboard & Mouse | USB Calliope Keyboard Black Turkish |
| Ethernet LAN | Gigabit (1000 Mbps) |
| Ports | 1x USB 3.2, 2 x USB 2.0, 1 x USB Type-C |
| Color | Silver |
| Warranty | 24 Months Warranty |
| Installment | Monthly Payment | Total Payment |
|---|---|---|
| 1 Month | 44.824,00 TL | 44.824,00 TL |
| 2 Month | 23.114,79 TL | 46.229,58 TL |
| 3 Month | 15.714,67 TL | 47.144,01 TL |
| 6 Month | 8.382,39 TL | 50.294,31 TL |
| 9 Month | 5.988,42 TL | 53.895,79 TL |
| 12 Month | 4.831,20 TL | 57.974,39 TL |
Installment amounts may vary by card and campaign.
No reviews yet.





