| Processor Type | Intel Core Ultra 7 |
| Processor Speed | 4.40 Ghz |
| Processor Cache | 24 MB |
| Number of Processor Cores | 16 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| System Memory | 16 GB |
| Memory Type | DDR5-5600 MHz |
| Number of Slots | 2 SODIMM |
| Hard Drive Capacity | 512 GB |
| Graphics Card | Intel Arc Graphics |
| Graphics Card Memory | Shared |
| Screen Size | 16 |
| Display Feature | 14 |
| Ports | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) Always On, 1x USB-C® (USB) |
| Warranty | 24 Months |
| Installment | Monthly Payment | Total Payment |
|---|---|---|
| 1 Month | 98.395,00 TL | 98.395,00 TL |
| 2 Month | 50.740,22 TL | 101.480,45 TL |
| 3 Month | 34.495,92 TL | 103.487,75 TL |
| 6 Month | 18.400,52 TL | 110.403,11 TL |
| 9 Month | 13.145,43 TL | 118.308,86 TL |
| 12 Month | 10.605,16 TL | 127.261,97 TL |
Installment amounts may vary by card and campaign.
No reviews yet.





