| Processor Type | Intel Core i5 13420H |
| Processor Speed | 3.40 GHz |
| Processor Cache | 12 MB |
| Number of Processor Cores | 8 |
| Operating System | FreeDos |
| System Memory | 8 GB |
| Memory Type | DDR4-3200 |
| Number of Slots | 2x SODIMM |
| Hard Drive Capacity | 512 GB |
| Graphics Card | Intel® UHD Graphics Card |
| Graphics Card Memory | Shared |
| Screen Size | 15.6'' |
| Display Feature | 15.6 |
| Ports | 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery (20V only) and DisplayPort) |
| Webcam | HD 720p with Privacy Shutter |
| Warranty | 2 Years |
| Installment | Monthly Payment | Total Payment |
|---|---|---|
| 1 Month | 43.184,00 TL | 43.184,00 TL |
| 2 Month | 22.269,08 TL | 44.538,15 TL |
| 3 Month | 15.139,71 TL | 45.419,13 TL |
| 6 Month | 8.075,69 TL | 48.454,17 TL |
| 9 Month | 5.769,32 TL | 51.923,88 TL |
| 12 Month | 4.654,44 TL | 55.853,25 TL |
Installment amounts may vary by card and campaign.
No reviews yet.





