| Processor Type | i5-13420H |
| Processor Speed | 3.40 GHz (up to 4.60 GHz) |
| Processor Cache | 12 MB |
| Number of Processor Cores | 8 |
| Operating System | FreeDos |
| System Memory | 16 GB |
| Memory Type | DDR4 3200 MHz |
| Number of Slots | 2 x SO-DIMM |
| Hard Drive Capacity | 1TB SSD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics |
| Graphics Card Memory | Shared |
| Screen Size | 15.6'' |
| Display Feature | FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Optical Drive | None |
| Ports | 1 x RJ-45 Ethernet, 1 x HDMI, 1x USB-C® 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 2.0 |
| Ethernet (LAN) | Yes |
| Bluetooth Feature | Bluetooth 5.2 |
| Battery | 38Wh |
| Warranty | 24 Months |
| Installment | Monthly Payment | Total Payment |
|---|---|---|
| 1 Month | 49.197,00 TL | 49.197,00 TL |
| 2 Month | 25.369,85 TL | 50.739,71 TL |
| 3 Month | 17.247,78 TL | 51.743,35 TL |
| 6 Month | 9.200,17 TL | 55.200,99 TL |
| 9 Month | 6.572,65 TL | 59.153,83 TL |
| 12 Month | 5.302,53 TL | 63.630,34 TL |
Installment amounts may vary by card and campaign.
No reviews yet.





