| İşlemci Tipi | Intel Core i7-1355U |
| İşlemci Hızı | 3.40 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5600MHz |
| Slot Sayısı | 2x SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Ekran Kartı | Nvidia GeForce MX570 |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6\'\' |
| Ekran Özelliği | IPS |
| Optik Sürücü | Yok |
| Portlar | 1x HDMI 2.0 3x USB 3.2 1 x USB 4.0 |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Garanti | 2 Yıl |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 54.618,00 TL | 54.618,00 TL |
| 2 Ay | 28.165,35 TL | 56.330,70 TL |
| 3 Ay | 19.148,31 TL | 57.444,93 TL |
| 6 Ay | 10.213,93 TL | 61.283,57 TL |
| 9 Ay | 7.296,89 TL | 65.671,97 TL |
| 12 Ay | 5.886,81 TL | 70.641,74 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





