| İşlemci Tipi | Intel Core i7-13620H |
| İşlemci Hızı | 3.60 GHz |
| İşlemci Cache | 24 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5200MHz |
| Slot Sayısı | 2x SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Ekran Kartı | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Ekran Kartı Hafızası | 6 GB |
| Ekran Boyutu | 16 |
| Ekran Özelliği | 16 inch IPS WUXGA (1920x1200) 165Hz, 300nits |
| Portlar | 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Web Kamerası | 720p HD kamera |
| Garanti | 24 Ay |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 54.573,00 TL | 54.573,00 TL |
| 2 Ay | 28.142,14 TL | 56.284,29 TL |
| 3 Ay | 19.132,53 TL | 57.397,60 TL |
| 6 Ay | 10.205,51 TL | 61.233,08 TL |
| 9 Ay | 7.290,87 TL | 65.617,86 TL |
| 12 Ay | 5.881,96 TL | 70.583,54 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





