| İşlemci Tipi | Intel Core i5 13420H |
| İşlemci Hızı | 2.60 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | GDDR6 |
| Slot Sayısı | 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Ekran Kartı | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Ekran Kartı Hafızası | 6 GB |
| Ekran Boyutu | 16 |
| Ekran Özelliği | 16 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Portlar | 1 x HDMI |
| Ethernet (LAN) | Var |
| Kablosuz Haberleşme | Var |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Ağırlık | 2.20 kg |
| Garanti | 24 Ay Gigabyte Türkiye Garantili |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 49.152,00 TL | 49.152,00 TL |
| 2 Ay | 25.346,65 TL | 50.693,30 TL |
| 3 Ay | 17.232,01 TL | 51.696,02 TL |
| 6 Ay | 9.191,75 TL | 55.150,50 TL |
| 9 Ay | 6.566,64 TL | 59.099,72 TL |
| 12 Ay | 5.297,68 TL | 63.572,13 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





