| İşlemci Tipi | AMD Ryzen 5 7535U |
| İşlemci Hızı | 4.5GHz |
| İşlemci Cache | 16 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Slot Sayısı | 2 SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Ekran Kartı | AMD Radeon 660M Grafik Kartı |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6 |
| Ekran Özelliği | Diagonal FHD (1920 x 1080) narrow bezel anti-glare 250 nits 45% NTSC |
| Portlar | 1 USB Type-C® 10 Gbps veri aktarım hızı (USB Güç İletimi, DisplayPort™ 1.4, HP Uyku ve Şarj), 2 USB Type-A 5 Gbps veri aktarım hızı (güç iletimli) |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.4 |
| Web Kamerası | 720p HD kamera |
| Batarya | HP Uzun Ömürlü 3 hücreli 41 Wh Lityum iyon |
| Garanti | 24 Ay |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 27.277,00 TL | 27.277,00 TL |
| 2 Ay | 14.066,17 TL | 28.132,35 TL |
| 3 Ay | 9.562,94 TL | 28.688,81 TL |
| 6 Ay | 5.100,98 TL | 30.605,88 TL |
| 9 Ay | 3.644,17 TL | 32.797,51 TL |
| 12 Ay | 2.939,96 TL | 35.279,48 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





