| İşlemci Tipi | Intel Core i5-1334U |
| İşlemci Hızı | 3.40 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 |
| Slot Sayısı | 2x SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Ekran Kartı | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6\'\' |
| Ekran Özelliği | 39 6 cm (15 6 inç) diyagonal FHD (1920 x 1080) IPS dar çerçeve yansımasız 250 nit %45 NTSC |
| Portlar | 2 x USB 2.0 1 x Type C 1x HDMI 2.0 |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.2 |
| Klavye | Sayısal tuş takımlı tam boyutlu klavye |
| Garanti | 24 Ay |
| Taksit | Aylık Ödeme | Toplam Ödeme |
|---|---|---|
| 1 Ay | 32.197,00 TL | 32.197,00 TL |
| 2 Ay | 16.603,31 TL | 33.206,63 TL |
| 3 Ay | 11.287,82 TL | 33.863,46 TL |
| 6 Ay | 6.021,05 TL | 36.126,32 TL |
| 9 Ay | 4.301,47 TL | 38.713,25 TL |
| 12 Ay | 3.470,24 TL | 41.642,90 TL |
Taksit tutarları kart ve kampanyaya göre değişebilir.
Henüz yorum yok.





