| Processor Type | Intel Core i7-1355U |
| Processor Speed | 3.40 GHz |
| Processor Cache | 12 MB |
| Number of Processor Cores | 10 |
| Operating System | Ubuntu |
| System Memory | 16 GB |
| Memory Type | DDR5 5600MHz |
| Number of Slots | 2x SODIMM |
| Hard Drive Capacity | 512 GB |
| Graphics Card | Nvidia GeForce MX570 |
| Graphics Card Memory | Shared |
| Screen Size | 15.6'' |
| Display Feature | IPS |
| Optical Drive | None |
| Ports | 1x HDMI 2.0, 3x USB 3.2, 1 x USB 4.0 |
| Bluetooth Feature | Yes |
| Warranty | 2 Years |
| Installment | Monthly Payment | Total Payment |
|---|---|---|
| 1 Month | 54.420,00 TL | 54.420,00 TL |
| 2 Month | 28.063,24 TL | 56.126,49 TL |
| 3 Month | 19.078,89 TL | 57.236,68 TL |
| 6 Month | 10.176,90 TL | 61.061,41 TL |
| 9 Month | 7.270,43 TL | 65.433,90 TL |
| 12 Month | 5.865,47 TL | 70.385,65 TL |
Installment amounts may vary by card and campaign.
No reviews yet.





