| Processor Type | Intel Core Ultra 7 255U |
| Processor Speed | 2 Ghz |
| Processor Cache | 12 MB |
| Number of Processor Cores | 12 |
| Operating System | Ubuntu |
| System Memory | 16 GB |
| Memory Type | DDR5 5600MHz |
| Number of Slots | 2 SODIMM |
| Hard Drive Capacity | 512 GB SSD |
| Graphics Card | Intel Graphics Card |
| Graphics Card Memory | Shared |
| Screen Size | 16 |
| Display Feature | 1920 x 1200 |
| Optical Drive | None |
| Ports | 1 x RJ-45 Ethernet, 1xHDMI, 1x USB Type-C, 2x USB 3.2 |
| Ethernet (LAN) | Yes |
| Webcam | FHD/IR Camera |
| Battery | 3-cell 55/hr |
| Warranty | 36 Months on-site service warranty |
| Installment | Monthly Payment | Total Payment |
|---|---|---|
| 1 Month | 92.929,00 TL | 92.929,00 TL |
| 2 Month | 47.921,52 TL | 95.843,05 TL |
| 3 Month | 32.579,61 TL | 97.738,84 TL |
| 6 Month | 17.378,34 TL | 104.270,04 TL |
| 9 Month | 12.415,18 TL | 111.736,62 TL |
| 12 Month | 10.016,03 TL | 120.192,36 TL |
Installment amounts may vary by card and campaign.
No reviews yet.





