| Processor Type | Intel Core i5-1334U |
| Processor Speed | 3.40 GHz |
| Processor Cache | 12 MB |
| Number of Processor Cores | 10 |
| Operating System | FreeDos |
| System Memory | 8 GB |
| Memory Type | DDR4-3200 |
| Number of Slots | 2x SODIMM |
| Hard Drive Capacity | 512 GB |
| Graphics Card | Intel Iris Xe Graphics |
| Graphics Card Memory | Shared |
| Screen Size | 15.6'' |
| Display Feature | 39.6 cm (15.6 inch) diagonal FHD (1920 x 1080) IPS narrow bezel anti-glare 250 nits 45% NTSC |
| Ports | 2 x USB 2.0, 1 x Type C, 1x HDMI 2.0 |
| Bluetooth Feature | Bluetooth 5.2 |
| Keyboard | Full-size keyboard with numeric keypad |
| Warranty | 24 Months |
| Installment | Monthly Payment | Total Payment |
|---|---|---|
| 1 Month | 32.080,00 TL | 32.080,00 TL |
| 2 Month | 16.542,98 TL | 33.085,96 TL |
| 3 Month | 11.246,80 TL | 33.740,40 TL |
| 6 Month | 5.999,17 TL | 35.995,04 TL |
| 9 Month | 4.285,84 TL | 38.572,57 TL |
| 12 Month | 3.457,63 TL | 41.491,58 TL |
Installment amounts may vary by card and campaign.
No reviews yet.





