| Processor Type | Intel Core i7-13620H |
| Processor Speed | 3.60 GHz |
| Processor Cache | 24 MB |
| Number of Processor Cores | 10 |
| Operating System | FreeDos |
| System Memory | 16 GB |
| Memory Type | DDR5 5200MHz |
| Number of Slots | 2x SODIMM |
| Hard Drive Capacity | 1TB SSD |
| Graphics Card | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Graphics Card Memory | 6 GB |
| Screen Size | 16 |
| Display Feature | 16 inch IPS WUXGA (1920x1200) 165Hz, 300nits |
| Ports | 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Webcam | 720p HD camera |
| Warranty | 24 Months |
| Installment | Monthly Payment | Total Payment |
|---|---|---|
| 1 Month | 54.573,00 TL | 54.573,00 TL |
| 2 Month | 28.142,14 TL | 56.284,29 TL |
| 3 Month | 19.132,53 TL | 57.397,60 TL |
| 6 Month | 10.205,51 TL | 61.233,08 TL |
| 9 Month | 7.290,87 TL | 65.617,86 TL |
| 12 Month | 5.881,96 TL | 70.583,54 TL |
Installment amounts may vary by card and campaign.
No reviews yet.





